Blog

Wynajęcie mieszkania w innymi kraju

Posted on

Z całą pewnością nie każdy z nas będzie przeprowadzał się do innego kraju i od razu mieszkał we własnym mieszkaniu, które na przykład wcześniej kupił. Taka sytuacja najczęściej dotyczy osób będących już na emeryturze, które po prostu kupują sobie mieszkanie w innym kraju i postanawiają zasmakować czegoś nowego w życiu.

Blog

Ubezpieczenie po przeprowadzce międzynarodowej

Posted on

Jeśli planujemy naszą przeprowadzkę do innego kraju to z całą pewnością bardzo często słyszymy o tym, że musimy dokładnie sprawdzić firmę, która realizuje taką przeprowadzkę. Chodzi tutaj między innymi o kwestie ubezpieczenia, a więc o to czy firma posiada odpowiednie polisy i jest w pełni odpowiedzialna za rzeczy, które dla nas przewozi.

Blog

Przeprowadzki międzynarodowe – pomoc inna niż tylko przy pakowaniu

Posted on

W przypadku przeprowadzki międzynarodowej pakowanie zawsze przysparza nam najwięcej problemów, a już na pewno jest ono zdecydowanie najbardziej czasochłonne. Sprawa jest tym gorsza im więcej rzeczy chcemy ze sobą zabrać, a przecież bardzo często zabieramy nie tylko nasze ubrania i jakieś drobne przedmioty, ale także meble, sprzęt RTV czy nawet całe wyposażenie domowej kuchni.